Şifremi Unuttum.
Lütfen kayıt işlemi sırasında girmiş olduğunuz eposta adresinizi aşağıdaki alana yazın ve "Şifremi Gönder" butonuna tıklayınız.
 ePosta :
 
Resmi Değiştir
Güvenlik Resmi :
Güvenlik resmindeki sayıyı giriniz.
 
 
Kalbimiz SOMA'da. Milletimizin başı sağolsun...
 Ana Sayfa 
 Online Sipariş 
 Kumrucu Menü 
 Hakkımızda 
 İletişim 

17.yıl

Şifremi unuttum.  
Üye Olmak İstiyorum
 
Kalite Politikamız

  • Hizmet sektöründe müşterilerimiz ile çalışanlarımızın iç içe olması ve personelimizin her kesimden müşteriye hitap edebilme bilincinde olması,
  • Kalite prensiplerini benimsemek ve bu anlayışla hizmet sunabilmek,
  • Bilinçsiz kullanılan zamanın büyük külfetler getirdiği dönemde yaptığımız işin önemini benimsemek,
  • İş hayatımızda en önemli kişi müşterilerimizdir. Müşteri işimize mani değil, işimizin amacıdır. Önemli olan müşterimize gülmek değil, müşterimizi gülümsetebilmektir.
  • Çalışanlarımızı alt seviyeden eğitimlerle destekleyerek ırk ve yakınlık derecesi gözetmeden işe olan bilgisini ve kariyerini geliştirip, üst düzeylerde görev vermek,
  • Dünyadaki gelişen teknoloji göz önüne alınarak insana ve işine olan yatırımlarıyla yeni iş alanları oluşturmak ve süreki geliştirmektir.
  • Kalite politikamızda olan kriterleri uygulayarak işe olan verimliliği arttırmak işlerimize ve ülkemize ekonomik olarak canlılık sunmaktadır.

Misyonumuz

Kumrucu Hilmi olarak satışa sunduğumuz tüm ürünlerimizde belirlenen gramaj ve standardı sunmak ve verilen lezzetin devamlılığını titizlikle takip ederek satış taktiğimizi müşteri memnuniyeti üzerine kurmaktır.

Vizyonumuz

"Müşteri varsa bizde varız." sloganından yola çıkarak tüm ürünlerimizde önce sağlık ilkesini benimseyerek ve yüksek kalite çatısı altında üretime önem vererek büyük titizlikle hizmet çıtasını yükseltmektir.